Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza w dniu 6 sierpnia 2019 roku na giełdę pracy organizowaną na stanowisko: Kucharz.

Ilość miejsc pracy – 2

Zakres zadań:
Praca w restauracji hotelowej.
Samodzielne przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami.
Przygotowywanie dań z karty.
Racjonalne gospodarowanie towarem. Minimalizowanie start.
Prezentacja potraw w formie bufetowej zgodnie ze standardami firmy.
Dobra znajomość kuchni europejskiej.

Wymagania:
-wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - kucharz,
-umiejętność samodzielnego przygotowywania dań z hotelowej karty dań,
-dobra organizacja pracy w kuchni,
-umiejętność prezentacji potraw,
-umiejętność pracy w zespole,
-znajomość obsługi komputera,
-min. 3 letni staż pracy jako kucharz.

Miejsce wykonywania pracy – Bardo

Pracodawca oferuje:
-umowę o pracę na czas nieokreślony,
-wynagrodzenie brutto w wysokości 2250zł miesięcznie,
-pracę w systemie dwuzmianowym.

Osoby zainteresowane udziałem w giełdzie proszone są o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Ząbkowicach Śląskich.