Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich


Nagłówek

Aktualności

 • Giełda pracy Ząbkowice Śl. 29.02.2016

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza w dniu 29 lutego 2016 roku na giełdę pracy organizowaną na stanowisko Sprzątaczka biurowa 1/2 etatu (Złoty Stok) . ...

 • Praca - Instruktor nauki zawodu - Warsztat gastronomiczny

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śl. informuje, że Kierownik Centrum Integracji Społecznej Gminy Kamieniec Ząbkowicki ogłosił nabór na stanowisko Instruktor nauki zawodu -...

 • PIT-11

  W związku z trwającym okresem składania do urzędów skarbowych zeznań podatkowych za 2015 rok przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych-Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza osoby zainteresowane po odbiór rozliczeń rocznych (PIT-11).

 • Krajowy Fundusz Szkoleniowy – wstrzymanie naboru wniosków

  Uprzejmie informujemy Pracodawców zainteresowanych udzieleniem wsparcia na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, iż z dniem 12.02.2016r. wstrzymany zostaje nabór wniosków.

 • Nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich uprzejmie informuje, iż pozyskał środki Funduszu Pracy w wysokości 300 000,00 zł przeznaczone na finansowanie działań w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

 • Nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej

  Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

 • Nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych

  Pracodawców i przedsiębiorców zainteresowanych organizacją prac interwencyjnych serdecznie zapraszamy do składania wniosków

 • Nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich uprzejmie informuje, iż ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

 • Nabór wniosków na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz stażu

  Zapraszamy Pracodawców oraz wszystkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą, niepubliczne przedszkola, niepubliczne szkoły oraz producentów rolnych zainteresowanych uzyskaniem refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego oraz organizacją stażu do składania stosownych wniosków.

 • Nabór wniosków o zorganizowanie robót publicznych

  Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza Organizatorów robót publicznych do składania stosownych wniosków. Wsparcie będzie realizowane ze środków Funduszu Pracy przyznanych przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej według algorytmu. Nabór wniosków trwać będzie od dnia 25.01.2016 r. w sposób ciągły, do czasu wyczerpania...

Wyświetlanie 1 101 - 1 110 z 1 120 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę